SIA KVADRO

Tīrīšanas līdzekļi

 • Mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai

  PIEMĒROTS MAZGĀŠANAI AUTOMĀTISKAJĀS VEĻAS MAŠĪNĀS UN AR ROKĀM. Pievienoti fermenti, kas efektīvi izņem traipus pat zemās temperatūrās. Saglabā auduma krāsas. Nesatur krāsvielas un fosfātus. Nesatur nesšķīstošas vielas. Augstas mazgājošās īpašības. Rerekomendējam mazgāt dabīgā zīda un vilnas audumus.

  EAN kods 4750366025525     Produkta tilpums: 2 L

  EAN kods 4750366025518     Produkta tilpums: 1 L

 • Universāls veļas mazgāšanas līdzeklis

  PIEMĒROTS MAZGĀŠANAI AUTOMĀTISKAJĀS VEĻAS MAŠĪNĀS UN AR ROKĀM. Rūpīgi izvēlētu sastāvdaļu mazgājošās īpašības nodrošinās jūsu apģērba nevainojamu tīrību un neitrālu smaržu. Vienlīdz labi izmazgās kā tumšus, tā gaišus apģērbus. Nesatur krāsvielas un fosfātus. Nerekomendējam mazgāt dabīgā zīda un vilnas audumus.

  EAN kods 4750366025723     Produkta tilpums: 2 L

  EAN kods 4750366025716     Produkta tilpums: 1 L

   

 • Pelējuma noņēmējs

  Efektīvi un ātri likvidē pelējuma sēnītes traipus no apmetuma sienām, flīzēm un to šuvēm, tualetes podiem un izlietnēm, plastikāta dušas aizkariem, baseiniem. Regulāri lietojot aizkavē jaunas pelējuma sēnītes veidošanos. Aktīvā formula ar hloru dezinficē un iznīcina nepatīkamas smakas.

  EAN kods 4750366003516     Produkta tilpums: 700ml

 • Traipu tīrītājs

  Universāls traipu izņēmējs. Paredzēts grūti izņemamu traipu tīrīšanai: kafijas, tējas, asins, sviedru, zāles, kosmētikas līdzekļu, rūsas, piena, tauku, eļļas, augļu, svaigu ogu, vīna, dārzeņu u.c. traipu tīrīšanai. Piemērots gan krāsainajai, gan baltajai veļai. Nebojā krāsas un audumu. Uz vilnas, dabīgā zīda, sintētiskiem un košu krāsu audumiem izmēģiniet līdzekli vispirms mazāk redzamā vietā. Nesatur hloru un optiskos balinātājus.

  EAN kods 4750366003417      Produkta tilpums: 700ml

 • Atkaļķotājs

  Koncentrēts atkaļķošanas šķidrums. Efektīvi un ātri likvidē kaļķakmens nogulsnes no dažādām mājsaimniecības ierīcēm un tehnikas(tējkannām, veļas mazgājamām mašīnām, trauku mazgājamām mašīnām, kafijas kannām). Regulāri lietojot uzlabo sadzīves tehnikas darbību un paildzina tās darbmūžu. Izgatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās.

  EAN kods 4750366003219     Produkta tilpums: 700ml

 • Atkaļķotājs kafijas automātiem

  Espresso, pupiņu un kapsulas kafijas aparātu atkaļķotājs ir īpaši izstrādāts kaļķakmens nogulšņu tīrītājs dažādu veidu kafijas aparātiem. Garantē saudzīgu un efektīvu kaļķakmens likvidēšanu. Satur bioloģiski noārdāmas aktīvās vielas. Regulāri izmantojot šo produktu, kafija saglabās patīkamu garšu, ierīce saglabās darbības ātrumu un tiks paildzināts kafijas aparāta darbības ilgums. Var lietot dažādu zīmolu kafijas automātiem.

  EAN kods 4750366003325      Produkta tilpums: 700ml

 • Universāls tīrīšanas līdzeklis dažādu mitruma izturīgu virsmu tīrīšanai

  Universāls tīrīšanas līdzeklis dažādu mitruma izturīgu virsmu tīrīšanai: durvis, sienas, galdi, izlietnes, krāsotas virsmas, lamināts, linolejs, plastmasas virsmas, flīzes, nerūsējošais tērauds, alumīnijs, marmors, granīts, u.c. Lietošanai virtuvēs, vannas istabās, ēdnīcās, pārtikas rūpniecībā, sabiedriskās un mācību iestādēs. Nebojā tīrāmo virsmu. Neatstāj pleķus pēc līdzekļa izžūšanas.

  EAN kods 4750366003912     Produkta tilpums: 700ml                         

 • Virtuves un tauku tīrītājs

  Līdzeklis virtuves tīrīšanai, stipri taukainām virsmām: izlietnēm, galdiem, plīts virsmām, cepeškrāsnīm, mikroviļņu krāsnīm, flīzēm, aksesuāriem, ledusskapjiem, nosūcējiem, grīdām, sienām u. c. Viegli attīra no taukiem, kvēpiem un dažāda veida netīrumiem. Piedod spīdumu un patīkamu aromātu. Līdzeklis veido aizsardzības kārtiņu, kas pasargā virsmu no ātras sasmērēšanās. Atjauno spīdumu hromētiem un niķelētiem krāniem un citiem aksesuāriem. Novērš kaļķakmens un ziepju aplikumu veidošanos. 

  EAN kods 4750366001628     Produkta tilpums: 730ml

 • Cepeškrāsns, plīts un grila tīrītājs

  Koncentrēts, efektīvs līdzeklis piedegumu, tauku, kvēpu, eļļas tīrīšanai. Ātri likvidē netīrumus no plīts virsmām (t.sk. keramiskajām), cepeškrāsnīm, griliem, mikroviļņu krāsnīm, kūpināšanas krāsnīm un pannām. 

  EAN kods 4750366002717     Produkta tilpums: 700ml

 • Keramisko plīts virsmu tīrītājs

  Efektīvi noņem taukus, piedegumus, piedod spīdumu. Līdzeklis keramisku plīts virsmu tīrīšanai. Nebojā plīts virsmu, viegli atbrīvo no tauku un piedegumu aplikumiem. Virsmai atjauno spīdumu un rada aizsargslāni tā sekmējot turpmāko kopšanu. 

  EAN kods 4750366001635     Produkta tilpums: 730ml

 • Vannas istabas tīrītājs

  Noņem kaļķakmeni, rūsu, ziepju aplikumus. Līdzeklis vannas istabas tīrīšanai: vannām, izlietnēm, duškabīnēm, WC podiem, flīzēm, aksesuāriem. Efektīvi likvidē kaļķakmens, rūsas un ziepju aplikumus. Līdzeklis veido aizsardzības kārtiņu, kas pasargā virsmu no ātras sasmērēšanās.  Atjauno  spīdumu hromētiem un niķelētiem krāniem un citiem aksesuāriem. Atsvaidzina un piešķir patīkamu aromātu. Nav ieteicams lietot uz marmora, akmens un dažu veidu emaljas virsmām.

  EAN kods 4750366001925     Produkta tilpums: 730ml

 • Kaļķakmens un rūsas tīrītājs

  Koncentrēts, efektīvs līdzeklis kaļķakmens un rūsas nosēdumu likvidēšanai uz vannas istabas un virtuves virsmām. Tīra izlietnes, santehnikas metāla ierīces, vannas, dušas kabīnes, tualetes podus, flīzes u.c. Nelietot uz marmora, dabīgā akmens, koka virsmām. Pēc lietošanas uz alumīnija un plastmasas virsmām rūpīgi noskalot. 

  EAN kods 4750366023118     Produkta tilpums: 700ml

 • Stiklu tīrītājs

  Universāls tīrīšanas līdzeklis ar antistatisku efektu logiem, spoguļiem, žalūzijām, kristālam, porcelānam, automašīnu stikliem, TV ekrāniem un datoru monitoriem. Noņem putekļus, netīrumus, taukus un pirkstu nospiedumus no stikla un citām gludām virsmām. Novērš putekļu uzkrāšanos. Tīrot neatstāj pleķus un svītras. Piešķir spīdumu un patīkamu aromātu. Līdzeklis satur spirtu, kas atvieglo virsmas tīrīšanu un spodrināšanu.

  EAN kods 4750366000423     Produkta tilpums: 730ml

 • „SEKUNDA” Stiklu tīrītājs ar antistatisku efektu un citrona aromātu, aerosols

   Līdzeklis efektīvai stiklu tīrīšanai un spīduma atjaunošanai: māju un automašīnu logu, kristālu, spoguļu, televizoru ekrānu, kā arī porcelāna, fajansa un keramikas izstrādājumu u.c. gludu virsmu tīrīšanai. Ar antistatisku efektu, kas novērš putekļu uzkrāšanos uz tīrāmām virsmām.

  EAN kods 4750366000317     Produkta tilpums: 300 ml

 • Kanalizācijas cauruļu tīrītājs

  Likvidē cauruļu aizsērējumus, novērš nepatīkamas smakas.
  Efektīvs līdzeklis kanalizācijas cauruļu aizsērējuma likvidēšanai: izlietnēm, vannām, tualetēm. Novērš nepatīkamas smakas. Pateicoties aktīvajām sastāvdaļām, ātri iekļūst dziļi caurulē un izšķīdina taukus, pārtikas paliekas, matus, papīru, u c.. Lieliski piemērots un nekaitīgs visa veida metāla un plastmasas caurulēm. Nelietot keramikas un alumīnija caurulēm.

  EAN kods 4750366002311     Produkta tilpums: 730ml

 • Tualetes tīrītājs, kaļķakmens un rūsa

  Koncentrēts, efektīvs gēls tualetes podu tīrīšanai. Ātri likvidē grūti noņemamus netīrumus, kaļķakmeni un rūsu. Līdzeklis veido aizsargslāni, kas pasargā virsmu no ātras nosmērēšanās. Rada patīkamu, svaigu aromātu. Nesatur hloru un fosfātus.

  EAN kods 4750366002816     Produkta tilpums: 1 L

 • Tualetes tīrītājs. Stipra iedarbība.

  Spēcīgas iedarbības gēls tualetes podu tīrīšanai. Ātri likvidē grūti noņemamus netīrumus un nogulsnes, kaļķakmeni un rūsu. Līdzeklis veido aizsargslāni, kas pasargā virsmu no ātras nosmērēšanās. Rada patīkamu, svaigu aromātu. Nesatur hloru un fosfātus.

  EAN kods 4750366002823     Produkta tilpums: 1 L

 • WC tīrītājs

  Efektīvi tīra gan tualetes poda iekšpusi, gan ārpusi. Ātri un viegli likvidē rūsas un kaļķakmens radītus netīrumus. Novērš nepatīkamas smakas, atsvaidzina, sniedz svaigumu un tīrību. Pateicoties izsmidzināšanas iekārtai, kas veido vienmērīgas aktīvas putas uz apstrādājamās virsmas, tiek nodrošināta efektīva tīrīšana.

  EAN kods 4750366001932     Produkta tilpums: 730ml

 • Mīksto mēbeļu tīrītājs

  Putas efektīvai un ātrai mīksto mēbeļu, paklāju, dažādu tekstilmateriālu, dabīgo un sintētisko šķiedru, automašīnu salonu un sēdekļu tīrīšanai. Atjauno krāsas, mazina putekļu uzkrāšanos.

  EAN kods 4750366001413     Produkta tilpums: 300 ml

 • Mēbeļu kopšanai

  Līdzeklis mēbeļu kopšanai. Atjauno, aizsargā, ar antistatisku efektu. Efektīvs līdzeklis visu veidu ūdensizturīgu mēbeļu virsmas kopšanai, atjaunošanai, aizsardzībai. Aizkavē putekļu uzkrāšanos. Pirms lietošanas sakratīt, vienmērīgi izsmidzināt uz virsmas un nopulēt ar mīkstu audumu. 

  EAN kods 4750366001017     Produkta tilpums: 300 ml

 • Atkaļķotājs 5L

  Koncentrēts atkaļķošanas šķidrums. Efektīvi un ātri likvidē kaļķakmens nogulsnes no dažādām mājsaimniecības ierīcēm un tehnikas(tējkannām, veļas mazgājamām mašīnām, trauku mazgājamām mašīnām, kafijas kannām). Regulāri lietojot uzlabo sadzīves tehnikas darbību un paildzina tās darbmūžu. Izgatavots no izejvielām, kas bioloģiski sadalās.

  EAN kods 4750366032158     Produkta tilpums: 5 L