SIA KVADRO

Tīrīšanas līdzekļi

 • Vannas istabas tīrītājs

  Līdzeklis vannas istabas tīrīšanai: vannām, izlietnēm, duškabīnēm, WC podiem, flīzēm, aksesuāriem. Efektīvi likvidē kaļķakmens, rūsas un ziepju aplikumus. Līdzeklis veido aizsardzības kārtiņu, kas pasargā virsmu no ātras sasmērēšanās. Atjauno spīdumu hromētiem un niķelētiem krāniem un citiem aksesuāriem. Atsvaidzina un piešķir patīkamu aromātu. Nav ieteicams lietot uz marmora, akmens un dažu veidu emaljas virsmām.

  Produkta tilpums: 730ml

 • Virtuves un tauku tīrītājs

  Paredzēts stipri taukainu virsmu tīrīšanai: izlietnēm, galdiem, plīts virsmām, cepeškrāsnīm, mikroviļņu krāsnīm, flīzēm, aksesuāriem, ledusskapjiem, nosūcējiem, grīdām, sienām u.c. Viegli attīra no taukiem, kvēpiem un dažāda veida netīrumiem. Piedod spīdumu un patīkamu aromātu. Līdzeklis veido aizsardzības kārtiņu, kas pasargā virsmu no ātras sasmērēšanās. Atjauno spīdumu hromētiem un niķelētiem krāniem un citiem aksesuāriem. Novērš kaļķakmens un ziepju aplikumu veidošanos.

  Produkta tilpums: 730ml

 • Keramisko plīts virsmu tīrītājs

  Līdzeklis keramisko plīts virsmu ikdienas tīrīšanai. Nebojā plīts virsmu, viegli atbrīvo no tauku un piedegumu aplikumiem. Virsmai atjauno spīdumu un rada aizsargslāni tā sekmējot turpmāko kopšanu.

  Produkta tilpums: 730ml

 • Kanalizācijas cauruļu tīrītājs

  Efektīvs līdzeklis kanalizācijas cauruļu aizsērējuma likvidēšanai: izlietnēm, vannām, tualetēm. Novērš nepatīkamas smakas. Pateicoties aktīvajām sastāvdaļām, ātri iekļūst dziļi caurulē un izšķīdina taukus, pārtikas paliekas, matus, papīru u.c. Lieliski piemērots un nekaitīgs visa veida metāla un plastmasas caurulēm. Nelietot keramikas un alumīnija caurulēm!

  Produkta tilpums: 730ml

 • WC tīrītājs

  Izgatavots no videi draudzīgām izejvielām.

  Efektīvi tīra gan tualetes poda iekšpusi, gan ārpusi. Ātri un viegli likvidē rūsas un kaļķakmens radītus netīrumus. Novērš nepatīkamas smakas, atsvaidzina, sniedz svaigumu un tīrību. Pateicoties izsmidzināšanas iekārtai, kas veido vienmērīgas aktīvās putas uz apstrādājamās virsmas, tiek nodrošināta efektīva tīrīšana.

  Produkta tilpums: 730ml

 • Stiklu tīrītājs

  Universāls tīrīšanas līdzeklis ar antistatisku efektu logiem, spoguļiem, žalūzijām, kristālam, porcelānam, automašīnu stikliem, TV ekrāniem un datoru monitoriem. Noņem putekļus, netīrumus, taukus un pirkstu nospiedumus no stikla un citām gludām virsmām. Novērš putekļu uzkrāšanos. Tīrot neatstāj pleķus un svītras. Piešķir spīdumu un patīkamu aromātu. Līdzeklis satur spirtu, kas atvieglo virsmas tīrīšanu un spodrināšanu.

  Produkta tilpums: 730ml

 • Kaļķakmens un rūsas tīrītājs

  Koncentrēts, efektīvs līdzeklis kaļķakmens un rūsas nosēdumu likvidēšanai uz vannas istabas un virtuves virsmām. Tīra izlietnes, santehnikas metāla ierīces, vannas, dušas kabīnes, tualetes podus, flīzes u.c. Nelietot uz marmora, dabīgā akmens, koka virsmām. Pēc lietošanas uz alumīnija un plastmasas virsmām rūpīgi noskalot.

  Produkta tilpums: 700ml

 • Cepeškrāsns, plīts un grila tīrītājs

  Koncentrēts, efektīvs līdzeklis piedegumu, tauku, kvēpu, eļļas tīrīšanai. Ātri likvidē netīrumus no plīts virmsām (t.sk. keramiskajām), cepeškrāsnīm, griliem, mikroviļņu krāsnīm, kūpināšanas krāsnīm un pannām. 

  Produkta tilpums: 700ml

 • Tualetes tīrītājs, kaļķakmens un rūsa

  Koncentrēts, efektīvs gēls tualetes podu tīrīšanai. Ātri likvidē grūti noņemamus netīrumus, kaļķakmeni un rūsu. Līdzeklis veido aizsargslāni, kas pasargā virsmu no ātras nosmērēšanās. Rada patīkamu, svaigu aromātu. Nesatur hloru un fosfātus. 

  Produkta tilpums: 1 L

 • Tualetes tīrītājs. Stipra iedarbība.

  Spēcīgas iedarbības gēls tualetes podu tīrīšanai. Ātri likvidē grūti noņemamus netīrumus un nogulsnes, kaļķakmeni un rūsu. Līdzeklis veido aizsargslāni, kas pasargā virsmu no ātras nosmērēšanās. Rada patīkamu, svaigu aromātu. Nesatur hloru un fosfātus. 

  Produkta tilpums: 1 L

 • Mēbeļu kopšanai

  Tīra, atjauno, aizsargā.  Ar antistatiķi un bišu vasku. Efektīvs līdzeklis dažādu veidu mēbeļu virsmas tīrīšanai, atjaunošanai un aizsardzībai no mitruma. Piedod dabīgu spīdumu, mazina putekļu uzkrāšanos.

  Produkta tilpums: 300 ml

 • Mīksto mēbeļu tīrītājs

  Putas efektīvai un ātrai mīksto mēbeļu, paklāju, dažādu tekstilmateriālu, dabīgo un sintētisko šķiedru, automašīnu salonu un sēdekļu tīrīšanai. Atjauno krāsas, mazina putekļu uzkrāšanos.

  Produkta tilpums: 300 ml

 • „SEKUNDA” Stiklu tīrītājs ar antistatisku efektu un citrona aromātu

  Līdzeklis efektīvai stiklu tīrīšanai un spīduma atjaunošanai: māju un automašīnu logu, kristālu, spoguļu, televizoru ekrānu, kā arī porcelāna, fajansa un keramikas izstrādājumu u.c. gludu virsmu tīrīšanai. Antistatiķis novērš putekļu uzkrāšanos uz tīrāmām virsmām.

  Produkta tilpums: 300 ml, aerosols