SIA KVADRO
 
SIA KVADRO piedāvā produkciju plašā sortimentā:
 
 
 
 
 
Līdzekļi pret odiem un ercēm MAGA, kas efektīvi atbaida odus, ērces, blusas, dundurus, mušas un citus insektus, kas kož.
 
   

 

 

 

Sadzīves ķīmija: antistatiķi, gaisa atsvaidzinātāji, apavu kopšanas, gludināšanas, mēbeļu kopšanas līdzekļi, dažādi tīrīšanas līdzekļi (stiklam, dažādu virsmu tīrīšanai virtuvē un vannas istabā, keramiskajām plītīm, mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanai, kanalizācijas cauruļu tīrīšanai), ECO tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi, insekticīdi lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem u.c.

   

 

 

ECO tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi: ekoloģisks trauku mazgāšanas līdzeklis, koncentrēti šķidrie mazgāšanas līdzekļi krāsainai un baltai veļai automātiskajām veļasmašīnām, tualetes tīrīšanas līdzeklis.

 

   

 

 

Kosmētika: matu lakas un matu putas, dezodoranti, skūšanās putas, saules aizsardzības un ādas kopšanas līdzekļi u.c.

   

 

 

 

Autoķīmija un tehniskie līdzekļi: auto paneļu tīrītāji, silikons auto gumijām, slēdzeņu atsaldētājs, ledus atkausētājs, līdzeklis pret stiklu aizsvīšanu, eļļotājs un atbrīvotājs no rūsas, auto dzinēju un disku tīrītājs u.c.

 

 

Koncentrēti tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi profesionāļiem: trauku mazgāšanas līdzeklis, virtuves un taukainu virsmu tīrīšanas līdzeklis, universāls mazgāšanas līdzeklis, kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis, sanitāro telpu tīrīšanas līdzeklis un šķidrās ziepes ar alvejas aromātu.