SIA KVADRO

Par mums

 

SIA KVADRO dibināta 1991 gada 17. oktobrī.

SIA KVADRO nodarbojas ar sadzīves ķīmijas, autoķīmijas, tehnisko līdzekļu un kosmētikas ražošanu aerosola un citos iepakojumos.

2001. gadā SIA KVADRO uzstādīja jaunu, modernu, automātisku aerosolu pildīšanas līniju “KP AEROFILL”, kas atbilst jaunākām tehnoloģijas prasībām. Līdz ar to ievērojami ir palielinājies darba ražīgums un produktivitāte. Firmā ir 2 pildīšanas līnijas, kas ļauj elastīgi un ātri izpildīt klienta pasūtījumu, saražojot jebkuru produkcijas sortimentu un daudzumu. Tagad kopējā ražošanas jauda ir 7- 8 milj. aerosolu iepakojumi gadā.

SIA KVADRO veic arī kontraktpildīšanu. Iepilda dažādus produktus aerosola un citos iepakojumos ar klienta preču zīmi, izstrādā optimālas receptūras konkrētam produktam vai produktu sērijai. Veic aerosolu balonu iepildīšanu un komplektēšanu.

SIA KVADRO piedāvā produkciju plašā sortimentā:

Līdzekļi pret odiem un ērcēm MAGA, kas efektīvi atbaida odus, ērces, blusas, dundurus, mušas un citus insektus, kas kož.

Sadzīves ķīmija: antistatiķi, gaisa atsvaidzinātāji, apavu kopšanas, gludināšanas, mēbeļu kopšanas līdzekļi, dažādi tīrīšanas līdzekļi (stiklam, dažādu virsmu tīrīšanai virtuvē un vannas istabā, keramiskajām plītīm, mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanai, kanalizācijas cauruļu tīrīšanai), insekticīdi lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem u.c.

ECO tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi: ekoloģisks trauku mazgāšanas līdzeklis, koncentrēti šķidrie mazgāšanas līdzekļi krāsainai un baltai veļai automātiskajām veļasmašīnām, tualetes tīrīšanas līdzeklis.

Kosmētika: matu lakas un matu veidošanas putas, dezodoranti, skūšanās putas, saules aizsardzības un ādas kopšanas līdzekļi u.c

Autoķīmija un tehniskie līdzekļi: auto paneļu tīrītāji, silikons auto gumijām, slēdzeņu atsaldētājs, ledus atkausētājs, līdzeklis pret stiklu aizsvīšanu, eļļotājs un atbrīvotājs no rūsas, auto dzinēju un disku tīrītājs u.c.

 

SIA KVADRO ir noslēdzis 28.04.2021 līgumu Nr.SKV-L-2021/88 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.